Autentyczna historia osoby, która wygrała milion w Dużego Lotka. Blog opowiada o tym na co została wydana kasa za wygraną i jak zmieniło sie życie szczęśliwca .
RSS
sobota, 08 października 2011

Ostatni wpis był niemal 3 lata temu.

Od tego czasu wiele się zmieniło. Gdy zaczęłam pisać bloga, była to w miarę świeża historia. Zaraz po jej opublikowaniu, zaczęłam dostawać dużą ilość maili od różnych osób. Były to między innymi prośby o pomoc finansową, pytania o mojej prywatne życie, propozycje spotkania. Miałam też oferty od najróżniejszych dziennikarzy prasowych i telewizyjnych. Niektóre osoby zaczęły wobec mnie kierować bardzo ostre zarzuty.

Wszystko to mnie psychicznie przerosło i postanowiłam czasowo zawiesić bloga.

Może niektórzy pamiętają, że na blogu było jeszcze kilka wpisów. Wobec eskalacji ataków w stosunku do mnie, postanowiłam je jednak usunąć, napisałam też, że historia była fikcyjna. Miałam nadzieję, że to wyciszy trochę sprawę, ludzie zapomną, a historia pozostanie w sieci jedynie ku przestrodze.

Jak mówią statystyki na bloga nadal wchodzi bardzo dużo osób. Przy okazji ostatniej kumulacji w Lotto jednego tylko dnia odnotowano na nim ponad 1000 odwiedzin.

Moje emocje ucichły, życie się toczy dalej, chociaż nie zawsze w tym kierunku w jakim to sobie wymarzyłam.

Postanowiłam dokończyć historię. Może wpisy nie będą się ukazywać w wielką regularnością, ale postaram się od czasu co czasu coś  tutaj napisać.

 

Kolejny odcinek- co się działo ze mną po ostatnim odcinku bloga sprzed 3 lat.

poniedziałek, 03 października 2011

Wracam. Nowe wpisy już wkrótce.

11:38, anmira555
Link Komentarze (5) »