Autentyczna historia osoby, która wygrała milion w Dużego Lotka. Blog opowiada o tym na co została wydana kasa za wygraną i jak zmieniło sie życie szczęśliwca .
Blog > Komentarze do wpisu

Wyprowadzka i smutny wątek miłosny.

 

Wyprowadzka i smutny wątek miłosny.

Tata złożył wypowiedzenie z pracy. Decyzja ta spotkała się z ogromnym zdziwieniem współpracowników. Na potrzeby wypowiedzenia wymyśliliśmy bajeczkę. Bajka była o tym jak to kolega załatwił tacie dobrze płatną pracę w Irlandii. Żeby tata nie czuł się tam samotny, to zabiera ze sobą rodzinę. Do Polski wróci jak się dorobi. Nie wiem czy opowieść wyglądała wiarygodnie. Miałam wrażenie, że nie wszyscy nam uwierzyli. Poza tym bajka miała także swoje słabe strony. Przecież i tam 500 km dalej może ktoś nas bez problemu odnaleźć. W dzisiejszych czasach nie można być do końca anonimowym. No ale cóż, przynajmniej wtedy możemy powiedzieć, że dorobiliśmy się w Irlandii. W każdym razie, każdy z nas czuł, że i ta historia ma swoje słabe punkty i jak się potem okaże, nasze przeczucie nas nie myliło.

W najbliższym czasie miała odbyć się także studniówka. Dzisiejsze studniówki mają dwa wymagania - trzeba mieć świetną sukienkę i fajnego chłopaka u boku. Na sukienkę było mnie stać, a chłopak był jeszcze z czasów przedtotolotkowych. Studniówka była świetna, doskonale się bawiłam. Po studniówce dopadła mnie pierwsza smutna refleksja- skoro się wyprowadzam, to koleżanki i chłopaka także trzeba będzie zostawić. Pocieszałam się, że znajdę lepsze koleżanki i nowego chłopaka. Skoro będę świetnie ubrana to na pewno znajdę jakiegoś wspaniałego mężczyznę. Poza tym jestem jeszcze bardzo młoda i do chłopaków nie można się przywiązywać. Spotkam ich w życiu co najmniej kilku i z pewnością wybiorę najwłaściwszego.

Niestety sprawa chłopaka nadal mnie gryzła, zwłaszcza, że on zrobił się bardzo smutny i markotny. Dopytywał się, gdzie dokładnie wyjeżdżam do tej Irlandii. Musiałam się nieźle nagimnastykować, wreszcie podałam jakąś miejscowość, którą znalazłam na mapie. Pomimo tego, że w najbliższym czasie czekały mnie wielkie wspaniałości, w sercu nadal gościło zwątpienie.

W międzyczasie mój tata namierzył jakiegoś pośrednika nieruchomości. Pierwsi z którymi rozmawiał nie potraktowali mojego ojca poważnie. Jeżeli ktoś dzwoni z małej dziury w Polsce i mówi, że szuka domu za minimum dwa miliony, to nie dla każdego brzmi wiarygodnie.

Za to jeden człowiek z bardzo znanej agencji nieruchomości w Polsce powiedział: pomogę Panu, niech Pan przyjeżdża obejrzeć, chyba mam dla Pana coś odpowiedniego.

Kolejny odcinek : o przyjemności wydawania pieniędzy

piątek, 07 listopada 2008, anmira555

Polecane wpisy

  • Prawdziwe zakończenie cz.3

    Moje życie osobiste i zawodowe początkowo nie układało się zbyt szczęśliwie. Z momentem wygrania milionów przez rodziców postanowiłam, że matura będzie ostatnim

  • Prawdziwe zakończenie cz 2

    Jeżeli chodzi o nasz stan posiadania po ponad 5 latach od wygrania w lotto wygląda to następująco. Obecnie cały czas mamy dom pod Warszawą, który jest warty z k

  • Prawdziwe zakończenie

    Dzisiejsza listopadowa szaruga za oknem nastawiła mnie bardzo refleksyjnie i spowodowała, że zaczęłam sobie myśleć o przeszłości. Przypomniał mi się blog, który

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: Moguai, *.internetdsl.tpnet.pl
2008/11/07 14:44:58
A ile byliscie razem? Kochalas go? Nie myslalas zeby go wziac ze soba??
-
Gość: łapacz, *.chello.pl
2008/11/07 16:21:04
ten blog to reklama.
-
Gość: dz, *.cable.ubr05.haye.blueyonder.co.uk
2008/11/07 17:21:51
ale powiedz czego reklama ?? totolotka ?? sorry ale totolotek chyba nie musi sie reklamowac i tak ma duzo klijentow i praktycznie zerowe koszty prowadzenia dzialalnosci :)
bardziej Fake ale tego tak naprawde szybko sie nie dowiemy
-
Gość: panya, *.ip.netia.com.pl
2009/03/21 22:41:53
I tu każdy wątpiący zorientuje się, że to fake ;). Nie wierzę, by jakakolwiek dziewczyna podchodziła w ten sposób do swojego chłopaka.
-
Gość: ania_, *.internetdsl.tpnet.pl
2009/07/11 18:28:24
moze tak podchodzic do chlopaka, zalezy ile byli razem itd. poza tym faktycznie jest mloda, mogli krotko sie znac, spotka jeszcze wielu, wiadomo ;) nei ma co sie przywiazywac;D w koncu 'Irlandia' czeka ;d
-
Gość: , *.zurawinet.maverick.com.pl
2011/03/15 21:29:03
bardzo dużo w Twojej opowieści słów "trzeba", "musi"... to nie wpływa dobrze na decyzje... wcale nie "trzeba" kupować super samochodu - nic nie trzeba, oprócz oddychania, jedzenia i wydalania.
napisz lepej, co dalej, po 2-3 latach....

10 milionów? hmmm... jak się wrzuci na lokatę, to jest z tego zarobek 35000-40000zł miesięcznie... można więc co miesiąc kupować nowy samochód, nic nie wydając z tych 10 milionów, które są wciąż na koncie....
albo można wyżywić 20-osobową rodzinę - dożywotnio - a potem dzieci i wnuki.
-
Gość: , *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2012/02/13 15:50:38
nie wiem czy taka wygrana byłaby warta zostawienia obecnego za życia, zbytnio sobie nie wyobrażam żebym miał z powodu wygranej w lotto zacząć życie od nowa